Hakkımızda

Avukat İhsan Mustafa AĞAPINAR

2003 yılında Ankara’da faaliyetine başlayan avukatlık büromuz gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine öncelikli olarak ihtilafların önüne geçmek düşüncesi ile stratejik danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman ekibi ile uyuşmazlıkların çözümü noktasında da dava, takip, idari başvuru ve müracaatlar ile avukatlık hizmetlerini sunmaktadır.

Büromuzda bir defaya mahsus bireysel danışmanlık hizmeti verildiği gibi kuruluşundan bu güne özellikle yapı denetim kuruluşları başta olmak üzere tüm şirket, kooperatif, apartman yönetimleri, gibi tüzel kişilere uyuşmazlık ve sorunların en aza indirilebilmesi ve çözümü açısından birebir ve teknolojinin tüm imkanları ile sürekli danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Avukatlık mesleğinin gerektirdiği şekilde güveni, dürüstlüğü ve şeffaflığı ilke edinen büromuz, her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskleri aktarmakta ve müvekkillerinin onayını almaktadır.

Gerek Bire bir danışmanlık gerekse online danışmanlık hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir yada doğrudan info@ihsanagapinar.av.tr adresine e-posta göndermek yolu ile randevu alabilirsiniz.

Online Danışmanlık

Müvekkillerimizin online danışmanlık hizmetini bir defaya mahsus olmak üzere satın alabilmenin yanında ağırlıklı olarak yapı denetim kuruluşlarına danışmanlık hizmeti vermekte olan büromuz Yapı denetim Şirketlerinin yoğun iş tempoları içerisinde hukuki danışmanlık hizmetine sürekli rahat ulaşabilmesi sağlamak adına Yıllık Online Danışmanlık hizmetine başlamıştır. Bu itibarla yapı denetim kuruluşlarının yılda bir kez yapacağı ödeme ile tüm yıl boyunca her türlü hukuki probleminde online danışmanlık hizmeti alabilecek, böylelikle zamandan ve paradan büyük tasarruf sağlayabilecektir.

Online danışmanlık hizmeti alınması durumunda soru ve sorunlarınız hakkında elinizde bulunan bilgi ve belgeleri tarafımıza e-posta yoluyla ulaştırmanız önem arz etmektedir. Gerçekleştirilen tüm görüşmeler gizli tutulacaktır.

Online danışmanlık hizmeti almak isteyen gerçek ve tüzel kişiler aşağıda bulunan elektronik tahsilat sistemini kullanarak danışmanlık ücretini kredi kartlarıyla online olarak peşin veya taksitli şekilde ödeyebilirler.

Elektronik Tahsilat Sistemi

ima ihsan ağapınar logo beyaz, ima, avukat ihsan ağapınar, ihsan mustafa ağapınar
Mustafa Kemal Mah. 2124. Cd. NO:16/6 Yaşam İş Merkezi Çankaya - Ankara
Saraylar Mah. Enverpaşa Cad. No:11/A K:1/8 Merkez - Denizli
info@ihsanagapinar.av.tr
DANIŞMA HATTI

Sitedeki tüm yazılı materyal, dosya, bilgi, logo, resim ve ilgili fikri haklar İMA Hukuk’a aittir. Yazılı onay olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Copyright © İMA Hukuk