Faaliyet AlanlarıYapı Denetim Hukuku

Yapı Denetim Avukatı İhsan Mustafa AĞAPINAR

Yapı denetim hukuku alanında deneyimli olan büromuz, yapı denetim alanında faaliyet gösteren ve sorunlar ile karşılaşan “yapı denetim kuruluşları, denetçi mimar, mühendis ve yardımcı kontrol elemanları, yapı müteahhidi ve şantiye şefi ve laboratuarlara, yapı/arsa sahiplerine” kuruluşundan bugüne hizmet vermektedir.

Büromuzda bir defaya mahsus bireysel danışmanlık hizmeti verildiği gibi kuruluşundan bu güne özellikle yapı denetim kuruluşlarına ve tüm yapı denetim hukuku kişilerine (proje müellifleri, denetçi mimar ve mühendisler, yapı müteahhitleri, şantiye şefleri, arsa sahipleri, kontrol ve yardımcı kontrol elemanları ) yapı denetim faaliyetleri ile ilgili uyuşmazlık ve sorunlarının en aza indirilebilmesi ve çözümü açısından birebir ve teknolojinin tüm imkanları ile sürekli danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Yapı denetim hukuku ile ilgili büromuz tarafından hazırlanmış olan ve yapı denetimle ilgili sorun yaşayan herkese yardımcı olacak makaleler, yapı denetim hukuku ile ilgili yüksek yargı kararları, yapı denetimle ilgili olan güncel mevzuat ve yapı denetim hukuku alanında faaliyet gösteren yada yapı denetim hizmet sözleşmesinin tarafı olan kişiler ve bu kişilerin görev ve sorumlulukları site ziyaretçilerimizin faydasına sunulmuştur.

ima ihsan ağapınar logo beyaz, ima, avukat ihsan ağapınar, ihsan mustafa ağapınar
Mustafa Kemal Mah. 2124. Cd. NO:16/6 Yaşam İş Merkezi Çankaya - Ankara
Saraylar Mah. Enverpaşa Cad. No:11/A K:1/8 Merkez - Denizli
info@ihsanagapinar.av.tr
DANIŞMA HATTI

Sitedeki tüm yazılı materyal, dosya, bilgi, logo, resim ve ilgili fikri haklar İMA Hukuk’a aittir. Yazılı onay olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Copyright © İMA Hukuk